Embassy Holidays


The Embassy will remain closed on the Friday and Saturday along with the following days in 2074 BS (2017-18 AD)

क्र.सं. उपलक्ष्य/Occasion(s) बार/दिन Day/Date
1 इस्रा/मिराज पर्व (Israa and Miraj Night) * सोमबार, ११ वैशाख Monday, 24 April 2017
2 विश्व मजदुर दिवश (World Labour Day) सोमबार, 18 वैशाख Monday, 01 May 2017
3 रमादान शुरू (Ramadan Begins) * आइतबार, 14 जेठ Sunday, 28 May 2017
4 गणतन्त्र दिवस (Republic Day) सोमबार, 15 जेठ Monday, 29 May 2017
5 इद-अल-फित्र (Eid-Al-Fitr) * आइतबार, 11 असार Sunday, 25 June 2017
6 श्रीकृष्ण जन्माष्टमी (Birth Day of Lord Krishna) सोमबार, 30 साउन Monday, 14 August 2017
7 अराफात डे (Arafat Day) * विहिबार, 15 भाद्र Thursday, 31 August 2017
8 निजामती सेवा दिवस (Civil Service Day) विहिबार, 22 भाद्र Thursday, 07 September 2017
9 संविधान दिवस (Constitution Day) मंगलबार, 3 असोज Tuesday, 19 September 2017
10 घटस्थापना (Dashain Begins) विहिबार, 5 असोज Thursday, 21 September 2017
11 महाअष्टमी (Eighth Day of Dashain) विहिबार, 12 असोज Thursday, 28 September 2017
12 लक्ष्मीपुजा (Deepawali) विहिबार, 2 कार्तिक Thursday, 19 October 2017
13 प्रोफेट मोहम्मदको जन्मदिवस (Prophet Mohammed’s Birthday) * विहिबार, 14 मंसिर Thursday, 30 November 2017
14 शहिद दिवस (Martyr’s Day) मंगलबार, 16 माघ Tuesday, 30 January 2018
15 प्रजातन्त्र दिवस (Democracy Day) सोमबार, 7 फागुन Monday, 19 February 2018
16 फागु पुर्णिमा (Festival of Colors) विहिबार, 17 फागनु Thursday, 01 March 2018
17 अन्तर्राष्ट्रिय महिला दिवस (International Women’s Day) विहिबार, 24 फागुन Thursday, 08 March 2018
18 राम नवमी (Ram Nawami) आइतबार, 11 चैत्र Sunday, 25 March 2018