Embassy Holidays


The Embassy will remain closed on the Friday and Saturday along with the following days in 2075 BS (2018-19 AD)

नेपाली राजदूतावास, अबुधावी विक्रम सम्वत २०७५ सालमा शुक्रबार र शनिवारका अतिरिक्त तपशिलका दिनहरूमा बन्द रहनेछ । दूतावासको कार्यालय समय विहान ०९ः०० बजेदेखि बेलुका ०५ः०० बजेसम्म र कन्सुलर सेवा विहान ९:३० देखि अपरान्ह १:३० बजेसम्म मात्र उपलब्ध हुनेछ । (The Embassy of Nepal, Abu Dhabi will remain closed on Friday and Saturday along with the following days in 2075 BS (2018-19 AD). The office hour of the Embassy will be from 09:00 AM to 05:00 PM and the consular hours will be from 9:30 AM to 01:30 PM only)

तपशिल

क्र.सं. उपलक्ष्य/Occasion(s) बार/दिन Day/Date
बुद्व जयन्ती (Birthday of Lord Buddha) सोमबार, १७  बैशाख Monday, 30 April 2018
विश्व मजदुर दिवश (World Labour Day) मंगलबार, १८ वैशाख Tuesday, 01 May 2018
रमादान शुरू (Ramadan Begins) * बुधबार, ०२ जेष्ठ Wednesday, 16 May 2018
इद-अल-फित्र (Eid-Al-Fitr) * बिहिबार, ३१ जेष्ठ Thursday, 14 June 2018
अराफात डे (Arafat Day) * सोमबार, ०४ भाद्र Monday, 20 August 2018
इद-अल-अदा (Eid-Al Adha) बिहिबार, ०७ भाद्र Thursday, 23 August 2018
इस्लामिक नयाँ बर्ष (Islamic New Year) मंगलबार, २६ भाद्र Tuesday, 11 September 2018
संविधान दिवस (Constitution Day) बुधवार, ०३ असोज Wednesday, 19 September 2018
महाअष्टमी (Eighth Day of Dashain) बुधबार, ३१ असोज Wednesday, 17 October 2018
१० महानवमी (Ninth Day of Dashain) बिहिबार, ०१ कार्तिक Thursday, 18 October 2018
११ लक्ष्मीपुजा (Deepawali) बुधबार, २१ कार्तिक Wednesday, 07 November 2018
१२ गोवर्धन पुजा (Gobardhan Puja) बिहिबार, २२ कार्तिक Thursday. 08 November 2018
१३ प्रोफेट मोहम्मदको जन्मदिवस (Prophet Mohammed’s Birthday) * सोमबार, ०३ मंसिर Monday, 19 November 2018
१४ युएइको राष्ट्रिय दिवस (National Day of the UAE) आइतबार, १६ मंसिर Sunday, 02 December 2018
१५ माघे सक्रान्ति/माघी (Maghe Sakranti/ Maghi) मंगलबार, ०१ माघ Tuesday, 15 January 2019
१६ महाशिवरात्री (Maha Shivaratri) सोमबार, २० फागुन Monday, 04 March 2019
१७ फागु पुर्णिमा (Festival of Colors) बिहिबार, ०७ चैत्र Thursday, 21 March 2019

*Dates are subject to change in accordance with Moon Sighting.

 

नेपाली राजदूतावास
अबुधावी, युएइ

२० चैत्र २०७५